wykładowca: Jacek Ura

Portret to intymne spotkanie drugiej osoby z jej przestrzenią, odmiennością. Zajęcia mają na celu przybliżenie aspektu technicznego pracy oraz tworzenie i oswojenie relacji fotograf - portretowany. Główny nacisk warsztatów będzie kładziony na wydobyciu indywidualnego języka estetycznego i merytorycznego. Warsztaty to 12 godzin zajęć podzielonych na dwa dni weekendowe. Gdzie od strony praktycznej i teoretycznej będą omawiane zagadnienia portretu. Pracownia jest polecana osobom, które znają podstawy fotograficzne lub przeszły prosty kurs fotografii.

Pracownia portretu - poziom I

Dzień 1.

- przedstawienie klasyków fotografii portretowej oraz ich technik pracy.
- współczesne trendy w portrecie.
- sposoby estetyzacji portretu.
- tworzenie indywidualnego języka i zasady narracji portretu.

Dzień 2.

Podczas zajęć zwrócimy uwagę na budowanie dialogu z towarzyszącą nam modelką. Połączenie specyfiki światła i nastroju wydobędzie cechy osobowości portretowanej osoby.

- zajęcia praktyczne z użyciem różnych technik oświetleniowych
- narracja wypowiedzi.

Dwa dni warsztatowe 12h 500,-

DO KOŃCA WAKACJI, PROMOCYJNA CENA 350 zł
Ilość miejsc max 10 osób

W czasie zajęć zapewniamy kawę i małe sweet :)

Pod patronatem:

Akademia Leica Gallery Warszawa

Szkoła Fotografii

Kontakt:

szkola@fotografii.com.pl

www.szkola.fotografii.com.pl

PRACOWNIA / WARSZTATY PORTRETU

wykładowca: Jacek Ura

Pracownia portretu - poziom I

Dzień 1.

- przedstawienie klasyków fotografii portretowej oraz ich technik pracy.
- współczesne trendy w portrecie.
- sposoby estetyzacji portretu.
- tworzenie indywidualnego języka i zasady narracji portretu.

Dzień 2.

- zajęcia praktyczne z użyciem różnych technik oświetleniowych
- narracja wypowiedzi.

Dwa dni warsztatowe 12h - 1000 zł

Ilość miejsc max 7 osób

W czasie zajęć zapewniamy kawę i małe sweet :)

Pod patronatem: Akademia Leica Gallery Warszawa

Szkoła Fotografii w Krakowie

prawdopodobnie najlepsza szkoła fotografii w Krakowie, a napewno jedyna w swoim rodzaju z niepowtarzalnymi kursami i wykładowcami, najlepszymi w swojej dziedzinie. Serdecznie zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą doszlifować swoje umiejętności i talenty jak również tych, którzy dopiero co odkryli swoje powołanie. Prowadzimy również kursy dla osób które chcą w pełni wykorzystać możliwości swojego nowo zakupionego sprzętu fotograficznego, podczas wakacji, imprez rodzinnych i innych wydarzeń rodzinnego życia

Warsztaty fotografii Kraków

WARSZTATY FOTOGRAFII DZIECIĘCEJ, WARSZTATY PORTRETU, WARSZTATY OŚWIETLENIA, WARSZTATY WIELKIEGO FORMATU, WARSZTATY REPORTAŻU

__________________________________________

Sprawdź w kalendarzu, jakie warsztaty organizujemy w najbliższym czasie !

Kontakt:

szkola@fotografii.com.pl